MDD 2019

MDD na ZŠ Moskovská 2, 03.06.2019

Medzinárodný deň detí na našej škole  tento rok pre žiakov  II.stupňa pripravila Žiacka školská rada. Na programe sa mohli podieľať všetci žiaci, ktorí chceli ukázať v čom sa odlišujú od ostatných spolužiakov, v čom sú dobrí. A tak sme v tento deň videli výnimočných spevákov, tanečníkov, hercov, komikov, o ktorých sme doteraz nevedeli. Všetci účinkujúci prišli veľmi dobre pripravení a každý, nielen víťazi, predviedol hodnotné a  pekné individuálne aj kolektívne vystúpenie. A tak sa celé dopoludnie nieslo v znamení dobrej nálady, a zábavy pod názvom TALENTOVÁ ŠOU – ZŠ Moskovská hľadá talent.

Ďakujem všetkým žiakom, rodičom a kolegom, ktorí svojím aktívnym prístupom podporili tento deň  a bez ktorých by sa táto šou nemohla uskutočniť. V závere pripájam niekoľko hodnotení z pohľadu našich žiakov.

Medzinárodný deň na našej škole bol dobrý a mal zaujímavý program. Žiaci mohli ukázať svoj talent alebo svoje záujmy. Bol to pekný celodenný program, ktorý mohli ostatní žiaci na konci ohodnotiť. Videli sme veľa vynikajúcich čísel,  traja z nich boli odmenení. Všetci sa však snažili a nehanbili sa ukázať svoj talent. Ostatní účinkujúci dostali sladké odmeny.

Dominika

Na dni detí sa mi páčilo. Páčili sa mi vystúpenia  žiakov aj výherné ceny pre víťazov. Bola by som rada keby sa takéto udalosti s vystupovaním žiakov konali častejšie. Bol to zaujímavý nápad vytvoriť túto súťaž pretože každý mohol ukázať čo má v sebe.

Laura

Medzinárodný deň detí sme si u nás v škole užili po svojom. Usporiadali sme talentovú súťaž do ktorej sa mohol zapojiť naozaj každý ale víťaz mohol byť len jeden. Niektoré vystúpenia boli naozaj zaujímavé niektoré zas zábavné. Bolo 18 vystúpení a každé bolo niečím iné. Deti tancovali, spievali, hrali scénky alebo do konca robili sliz. Ja osobne som si MDD veľmi užil z postu moderátora celej akcie. Príprava bola náročná ale stála za to. Som rád že sa prihlásilo toľko žiakov a ukázali v čom sú dobrí.

Matúš

Deň  detí sa mi páčil. Všetky vystúpenia boli zaujímavé a super. Páčilo sa mi že sme mohli byť na čerstvom vzduchu. Niečo podobné by sme mohli mať častejšie.

Nina

Deň detí sa mi páčil aj tá talentová šou bola úžasná a som veľmi rada že vyhrali dievčatá z našej triedy.

Samo

Deň detí sme si užili. Páčilo sa mi, že vystúpenia boli rôznorodé, každý predviedol niečo iné. Dobre sme sa zabavili, ale aj niečo nové dozvedeli. Všetky vystúpenia nám dokázali, že na škole máme naozaj veľa talentov. Užili sme si skvelý deň detí.

Lenka

Mne sa tento deň veľmi páčil. Konečne sme mohli vidieť aké máme na škole talenty. Ja som to aj s Matúšom moderovala, tak som mala možno aj lepší výhľad, či zážitok. Moderovanie ma veľmi bavilo, myslím si, že aj Matúša a určite sme si to užili. Deti sú veľmi šikovné, hlavne trieda 5. A bola veľmi kreatívna a predviedla nám 5 čísel. Ale všetci boli usilovní a každý sa na niečom podieľal.

Ela

Tento deň bol pre mňa veľmi dobrý, pretože sme sa nemuseli učiť a dobre sme sa zabavili.  Každý rok sme  na deň detí robili rôzne aktivity a tento rok bol program na nás a každá trieda si vymyslela svoje vlastné vystúpenie, ktoré bolo aj zábavné a samozrejme to najlepšie vystúpenie bolo odmenené cenou, za ktorú sa podľa mňa oplatilo súťažiť.

Jasmína

Tento deň bol veľmi zaujímavý, zábavný. Dosť  sme sa báli, že náš program nebude dobre zorganizovaný, pretože sme to robili na poslednú chvíľu, no nakoniec to dopadlo dobre. Všetky zúčastnené triedy predviedli pekné vystúpenia, no bola škoda, že skoro každý mal tanec. Určite by bolo lepšie niečo originálnejšie. Ale tak či tak bol tento deň veľmi príjemný a páčilo sa mi to.

Romanka

MDD na ZŠ Moskovskej bolo super hlavne s Talentovou šou kde nás sprevádzali moderátori a predstavovali 18 talentových čísel, a taktiež  Ela a Matúš po každom čísle povedali niečo zábavné. Počasie vyšlo na krásny slnečný deň, takže sme nepotrebovali dáždniky. Počas prestávky sme boli na zmrzline. Celý deň bol zorganizovaný veľmi dobre, bolo to super.

Filip

Deň detí má byť plný radosti , smiechu a šťastia a tak to bolo na našej škole 3.6. Druhý stupeň si v tento deň usporiadal talentovú šou aj s víťazmi. Všetci sa veľmi snažili a poriadne si pripravili číslo na tento deň. Vystupovali tanečnice, komedianti aj speváčky. Veľmi sa mi tohtoročný deň detí páčil. Všetky vystúpenia by však neboli možné bez našich vyučujúcich.

Terezka

MDD na škole sa mi veľmi páčilo. Vystúpenia boli vtipné a inšpirujúce. Celkovo ma to pobavilo. Počasie veľmi pekne vyšlo, celý deň svietilo slnko. Skvelá bolo aj to, že sme potom išli na zmrzlinu. Bol to naozaj krásny deň.

Andrejka

Deň detí sa mi veľmi páčil. Deti si pripravili zaujímavé a zábavné vystúpenia, na ktorých veľmi dlho pracovali a zaujali nimi všetkých. Ja som si tento nádherný slnečný deň veľmi užila. Bola som v porote, takže som niektorá čísla musela zhodnotiť, čo bolo dosť ťažké. Myslím si, že deti boli veľmi kreatívne a poctivo sa pripravovali. Hlavne trieda 5.A , mala až 5 vystúpení. Ďakujeme za jeden z najlepších dní v škole, ktorý si isto zapamätáme.

5.A - Girls
5.A - Psycho
6.A - Rap
8.A - Kórejský pop
8.C - Tanec
8.C
9.B - Mama Mia
Andrej
Black and White
Čo ja viem
Domča a Laura
Maťko a Kubko
Paulínka, Noemi
Popoluška
Tanec - 5.C
Tanec - 6.B
Moderátori


Warning: file_get_contents() [function.file-get-contents]: failed to create an SSL handle in /www/z/s/u21057/public_html/include/clanok.php(43) : eval()'d code on line 30

Warning: file_get_contents() [function.file-get-contents]: Failed to enable crypto in /www/z/s/u21057/public_html/include/clanok.php(43) : eval()'d code on line 30

Warning: file_get_contents(https://www.zsmosbb.eu//include/fotogaleria.php?id=719) [function.file-get-contents]: failed to open stream: operation failed in /www/z/s/u21057/public_html/include/clanok.php(43) : eval()'d code on line 30

Publikované: 7. 6. 2019 | prečítané: 1388x
Elektronická žiacka knižka
Externé testovanie žiakov T5 a T9
Rozvrhy
Stravovanie

Ochrana osobných údajov

toplist
Návrat hore