Deň učiteľov na ZŠ Moskovská...

V marci sme si pripomenuli Deň učiteľov – oslavuje sa v deň narodenia pedagóga Jána Amosa Komenského, učiteľa národov. Sviatok je oslavou práce všetkých pedagogických pracovníkov. Každoročne nezabúdame pozvať na oslavu Dňa učiteľov našich bývalých kolegov, učiteľov – dôchodcov.
Sme radi, že neodmietli naše pozvanie, lebo aj im patrí veľká vďaka za náročnú zodpovedne odvedenú prácu, ktorou prispeli k dobrému menu našej školy a dobre im aj nám padlo porozprávať sa a pospomínať na školské časy, keď sedeli za katedrami. Stretli svojich bývalých kolegov a spríjemnili rozhovory svojimi skúsenosťami a zážitkami.
My sme sa snažili potešiť ich hudbou, tancom, slovom a piesňou v podaní našich žiakov a potom sme si spoločne posedeli a porozprávali sa pri malom občerstvení.
Z poďakovaní, ktoré sme vypočuli, vieme, že akcia bola vydarená a že ju zopakujeme o rok. Potešilo nás poznanie, že uznanie učiteľom dôchodcom za ich odovzdanie sa svojej profesii počas aktívneho života je pre nich stále dôležitou motiváciou pri zaslúženom oddychu.

FOTOGALÉRIA

Publikované: 8. 4. 2016 | prečítané: 618x
Elektronická žiacka knižka
Externé testovanie žiakov T5 a T9
Rozvrhy
Stravovanie

Ochrana osobných údajov

toplist
Návrat hore