Okresné kolo v hádzanej žiačok základných škôl

Dňa 17. 3. 2016 sa uskutočnilo v športovej hale v Slovenskej Ľupči okresné kolo v hádzanej žiačok základných škôl a OG pre školský rok 2015/16. Zúčastnili sa ho žiačky zo ZŠ s MŠ Štefana Žáryho Poniky, ZŠ Moskovská a domácej ZŠ zo Slovenskej Ľupče. Súťaže sa nezúčastnili tri dopredu prihlásené družstvá, čo skrátilo plánovaný program súťaže a znížilo jej atraktívnosť. Naše dievčatá v prvom stretnutí po dobrom výkone a niekoľkonásobnom nastrelení konštrukcie brány prehrali s družstvom z Poník 3 : 2. To znamenalo imperatív vyhrať druhé stretnutie, keďže pred nami Poniky porazili Slovenskú Ľupču a na majstrovstvá kraja postupovali prvé dve družstvá z MO. V dramatickom stretnutí sa nám to aj napriek veľkej pomoci divákov, čiže žiakov domácej ZŠ domácim dievčatám podarilo a po víťazstve 3:2 sme  postúpili do krajského kola, ktoré sa uskutoční 27. 4. 2016 v Detve. Radosť z postupu sme si vychutnali s konštatovaním, že v Detve na majstrovstvách kraja vrátime družstvu Poník prehru z okresného kola a umiestnime sa v tabuľke vyššie ako Poničanky.

Našu školu úspešne reprezentovali:

Soňa Koštialová, Lucia Rusková, Laura Klačková, Alexandra Romančíková, Jennifer Longauerová, Lívia Petrovičová, Laura Hoferová, Viki Flašková a Michaela Kováčová.

Dňa 17. 3. 2016 sa uskutočnilo v športovej hale v Slovenskej Ľupči okresné kolo v hádzanej   žiačok základných škôl a OG pre školský rok 2015/16. Zúčastnili sa ho žiačky zo ZŠ s MŠ   Štefana Žáryho Poniky, ZŠ Moskovská a domácej ZŠ zo Slovenskej Ľupče. Súťaže sa   nezúčastnili tri dopredu prihlásené družstvá, čo skrátilo plánovaný program súťaže a znížilo   jej atraktívnosť. Naše dievčatá  v prvom stretnutí  po dobrom výkone a niekoľkonásobnom   nastrelení konštrukcie brány prehrali s družstvom z Poník 3 : 2. To znamenalo imperatív   vyhrať druhé stretnutie, keďže pred nami Poniky porazili Slovenskú Ľupču a na majstrovstvá   kraja  postupovali prvé dve družstvá z MO. V dramatickom stretnutí sa nám to aj napriek   veľkej pomoci divákov, čiže žiakov domácej ZŠ domácim dievčatám podarilo a po víťazstve   3:2 sme  postúpili do krajského kola, ktoré sa uskutoční 27. 4. 2016 v Detve. Radosť   z postupu sme si vychutnali s konštatovaním, že v Detve na majstrovstvách kraja  vrátime   družstvu Poník prehru z okresného kola a umiestnime sa v tabuľke vyššie ako Poničanky.  Našu školu úspešne reprezentovali:   Soňa Koštialová, Lucia Rusková, Laura Klačková, Alexandra Romančíková, Jennifer   Longauerová, Lívia Petrovičová, Laura Hoferová, Viki Flašková a Michaela Kováčová.

 

Dňa 17. 3. 2016 sa uskutočnilo v športovej hale v Slovenskej Ľupči okresné kolo v hádzanej žiačok základných škôl a OG pre školský rok 2015/16. Zúčastnili sa ho žiačky zo ZŠ s MŠ Štefana Žáryho Poniky, ZŠ Moskovská a domácej ZŠ zo Slovenskej Ľupče. Súťaže sa nezúčastnili tri dopredu prihlásené družstvá, čo skrátilo plánovaný program súťaže a znížilo jej atraktívnosť. Naše dievčatá  v prvom stretnutí  po dobrom výkone a niekoľkonásobnom nastrelení konštrukcie brány prehrali s družstvom z Poník 3 : 2. To znamenalo imperatív vyhrať druhé stretnutie, keďže pred nami Poniky porazili Slovenskú Ľupču a na majstrovstvá kraja  postupovali prvé dve družstvá z MO. V dramatickom stretnutí sa nám to aj napriek veľkej pomoci divákov, čiže žiakov domácej ZŠ domácim dievčatám podarilo a po víťazstve 3:2 sme  postúpili do krajského kola, ktoré sa uskutoční 27. 4. 2016 v Detve. Radosť z postupu sme si vychutnali s konštatovaním, že v Detve na majstrovstvách kraja  vrátime družstvu Poník prehru z okresného kola a umiestnime sa v tabuľke vyššie ako Poničanky.

Našu školu úspešne reprezentovali:

Soňa Koštialová, Lucia Rusková, Laura Klačková, Alexandra Romančíková, Jennifer Longauerová, Lívia Petrovičová, Laura Hoferová, Viki Flašková a Michaela Kováčová.

Publikované: 6. 4. 2016 | prečítané: 409x
Elektronická žiacka knižka
Externé testovanie žiakov T5 a T9
Rozvrhy
Stravovanie

Ochrana osobných údajov

toplist
Návrat hore