POSTUP NA KRAJSKÉ KOLO.

Obvodné kolo vo volejbale žiakov ZŠ sa uskutočnilo 4. 2. 2016, v telocvični ZŠ Gaštanová, za účasti družstiev ZŠ Spojová, ZŠ Moskovská a ZŠ Gaštanová. Naši chlapci zvíťazili 2 : 0 nad ZŠ Gaštanová a prehrali 1 : 2 so ZŠ Spojová. V rozhodujúcom stretnutí vyhrali s prehľadom prvý set 25 : 15, v druhom viedli 24 : 21 a potrebovali na celkové víťazstvo uhrať 1 bod, nepodarilo sa im to a v rozhodujúcom treťom sete hrali nevyrovnane, s chybami na sieti, pri podaní a aj na prihrávke. Prehra mrzí, ale opakovaný postup na krajské kolo v Detve, naopak teší.

ZŠ reprezentovali – Jakub Žabka, Martin Hríbik – 9.A, Matej Kováč, Mário Kupec, Martin Surový – 9.B, Matúš Bačík, Alex Schmidt, Marek Matúška a Mário Šubert – 8.A ( pre chorobu nemohol reprezentovať Dominik Roštár – 8.A)

Publikované: 13. 2. 2016 | prečítané: 576x