Roots & Shoots

Projekt opravy školského areálu sme dotiahli takmer až do úspešného konca. Naši žiaci namaľovali plot a bránu, čím rozžiarili vstup do školy a zveľadili areál. Natreté lavičky vyzerajú ako nové a lákajú zvedavé detičky či dospelých zrelaxovať v priestoroch našej školy. Zostáva nám už len namaľovať podchod, ktorý doteraz „zdobia“ grafity, ktoré chceme do budúcna nahradiť detskými maľbami, ktoré nedajú priestor sprejerom.

 Touto cestou by sme chceli veľmi pekne poďakovať majiteľovi prevádzky Fresh, Vratkovi Strmeňovi, ktorý náš projekt podporil nákupnou poukážkou vo výške 50 € na občerstvenie a dobroty pre pracovitých žiakov.

Pracovný týždeň sme ukončili záverečnou konferenciou, kde sa nám na začiatku prihovorila pani prezidentka Slovenskej republiky. Zodpovedali sme otázky, ako sme tvorili projektový zámer a čo obsahovali. Naši žiaci hrdo prezentovali svoje výsledky, dojmy a skúsenosti. Nakoniec si otvorili darčeky, ktoré nám zaslali z nadácie Green Foundation. Všetci sa tešia na dokončenie projektu a maľovanie podchodu a veria, že už ho nikto nebude premaľovávať svojimi nezmyselnými nápismi.

FOTOGALÉRIA

Publikované: 17. 6. 2021 | prečítané: 118x
Elektronická žiacka knižka
Externé testovanie žiakov T5 a T9
Rozvrhy
Stravovanie

Ochrana osobných údajov

toplist
Návrat hore