Aktuality

Deň otvorenych dverí

Deň otvorenych dverí

Pre budúcich prvákov a ich rodičov pripravila naša škola 2.12.2014 Deň otvorených dverí. Rodičia sa zúčastnili besedy s pani riaditeľkou M. Melicherovou a prehliadky našej školy. Zatiaľ si budúci prváci pozreli prezentácie a interaktívne cvičenia pomocou ...

Zrkadlo Duše

Zrkadlo Duše

Žiaci ZŠ Moskovská sa v novembri 2014 zapojili do fotografickej súťaže s názvom “Zrkadlo duše” , realizovanej environmentálnou organizáciou Strom života. Napriek tomu, že sme neobsadili medailové umiestnenia, si môžeme povedať, že sme boli úspešní. Až piat...

Beseda o vesmíre

Beseda o vesmíre

Štvrtáci sa vybrali na besedu o vesmíre, ktorá sa uskutočnila v Centre voľného času Havranské. Cesta sa oplatila, od pani Macalákovej sa žiaci dozvedeli množstvo nových a zaujímavých informácií. Deti získali lepšiu predstavu o našej Slnečnej sústave, o jej...

Šťastné a pokojné Vianoce

Šťastné a pokojné Vianoce

...

Beseda s Matejom Tóthom

Beseda s Matejom Tóthom

Dňa 16.12.2014 sa žiaci 6 a 7 ročníka zúčasnili v rámci olympijskej výchovy besedy so známym olympionikom  Matejom Tóthom. Matej predviedol žiakom ukážky z chôdze a ochotne odpovedal na nespočetné množtvo otázok. Žiaci si so sebou odniesli množtvo pekných ...

Lucia

Lucia

12.12.2014 Sme školou, ktorá je zameraná na regionálnu výchovu, preto si počas školského roka pripomíname mnoho tradícií a zvykov typických pre náš región.

MIKULÁŠ

MIKULÁŠ

V piatok ráno navštívil našu školu Mikuláš so svojimi pomocníkmi anjelom a čertom. V každej triede ho vítali básničkami a pesničkami a Mikuláš mal pre každého žiaka pripravenú malú odmenu.

Informácie pre rodičov k zápisu do prvého ročníka

Informácie pre rodičov k zápisu do prvého ročníka

pre viac informacií kliknite na obrázok

Zápis do 1.ročníka

Zápis do 1.ročníka

...

Kde je metla ?

Kde je metla ?

Vo štvrtok, 20. októbra 2014, čakali deti v estetickej učebni našej školy dve myši. A neboli to hocijaké myši, ale herci z Divadla z Pasáže v Banskej Bystrici, ktorí prišli prvákov a druhákov potešiť a poučiť svojím hereckým umením v divadelnej hre „KDE JE METLA?“.

Pozemný hokej

Pozemný hokej

V piatok 21. novembra 2014 sme si už tradične, ako každý rok, zmerali sily v pozemnom hokeji. Zmiešané družstvá chlapcov a dievčat jednotlivých oddelení medzi sebou súťažili s umelohmotnými hokejkami o to, kto strelí najviac gólov do súperovej bránky.

Pozvánka na benefičný koncert

Pozvánka na benefičný koncert

Vstupenky si môžete zakúpiť: DFNsP BB, 4. poschodie, č. dv. 313 (sídlo OZ Klub priateľov Detskej nemocnice v BB Informačné centrum mesta BB - Radnica, Nám SNP 1, BB

Šaliansky Maťko

Šaliansky Maťko

Dňa 27.11.2014 sa na pôde našej základnej školy uskutočnilo školské kolo súťaže v prednese povesti – Šaliansky Maťko. Tento rok sa ho zúčastnilo 14 žiakov zo štyroch ročníkov školy.

Filip Haring – Majster kraja!

Filip Haring – Majster kraja!

Dňa 20.11.2014 sa na CVČ Havranské v Banskej Bystrici, konali Majstrovstvá Banskobystrického kraja žiakov ZŠ v šachu. V turnaji hranom na 7. kôl sa stretlo 21 chlapcov.

Cesta k muzikálu

Cesta k muzikálu

Dňa 12.11.2014 sa žiaci II. stupňa zúčastnili výchovného koncertu „CESTA K MUZIKÁLU“.Dvaja speváci s klaviristom z občianskeho združenia Cultura Humana nám predstavili piesne zo známych muzikálov.

Okresné kolo v basketbale

Okresné kolo v basketbale

Kolektívny úspech žiakov ZŠ Moskovská sa zrodil po vyrovnaných, nepoddajných a bojovných výkonoch celého družstva. Z jednotlivcov je potrebné vyzdvihnúť prístup a kvalitný výkon Marka Laššáka, najlepšieho hráča a strelca.

Jesenné dekorácie

Jesenné dekorácie

Počas novembra 2014 sa žiaci 7. ročníka učili na predmete Svet práce aranžovaniu.

Mesiac úcty k starším

Mesiac úcty k starším

V októbri si častejšie pripmíname, že každý z nás zostarne. Je to mesiac úcty k starším.Preto aj tohto roku sme pripravili kultúrny program pre starých rodičov.

Halloween

Halloween

Koniec októbra prináša nielen sychravejšie počasie a kratšie dni, ale nám tiež signalizuje, že príroda sa začína ukladať na zimný spánok.

Šachový deň

Šachový deň

Šachový deň, v novembrovej chvíli, v šachovom turnaji, zmerali si sily. V šachovom turnaji, na Radvanskej škole 6. novembra 2014, figúrky postavili na šachové pole.

Elektronická žiacka knižka
Externé testovanie žiakov T5 a T9
Rozvrhy
Stravovanie
toplist
Návrat hore